Фактори забезпечення інтегрального інтелекту колективу підприємств

Калініченко Людмила Леонідівна
Цитувати як:

Подане визначення інтегрального інтелекту колективу, визначені фактори забезпечення формування та реалізації інтегрального інтелекту колективу. Уточнені етапи підготовки спеціалістів для підприємств залізничного транспорту.

інтелект, колектив, навчання, залізничний транспорт

1. Энтони М. Рубежи теории интеллекта / М. Энтони  // Форсайт. – 2007. – № 4. – С. 4-18.
  2. Демарко Т. Человеческий фактор: успешные проекты и команды / Т. Демарко, Т. Листер; пер. с англ. – 2-е издание. – СПб. : Символ-Плюс, 2005. – 256 с.
  3. Лысов О.Е. Методы прикладных исследований в менеджменте : учеб. пособие / О.Е. Лысов. – СПб. : ГУАП, 2006. – 164 с.
  4. Еремин А.Л.  Ноогенез и теория интеллекта / А.Л. Еремин. – Краснодар : Советская Кубань, 2005. – 356 с.
  5. Широкова Г.В. Курс «Управление изменениями» в системе бизнес-образования / Г.В. Широкова // Вестник Санкт-Петербургского университета. – 2003. – № 2(16). – С. 174-203.
  6. Рачев С.В. Качественные характеристики работника и их влияние на уровень его компетентности [Электронный ресурс] / С.В. Рачев, Л.И. Чернышова // Проблемы современной экономики. – 2010. – №3 (35). – Режим доступа: http://www.m-economy.ru/art.php?nArtId=3214.
  7. Почепцова Г. Инвестиции в человеческий фактор / Г. Почепцова // Эксперт Украина. – 2007. – № 4. – С. 28-39.
  8. Компанієць В.В. Управління розвитком соціально-економічних систем у духовно-моральному та соціокультурному вимірі. – Ч. 2. Якість управління соціально-економічними системами. Духовно-моральні та культурні пріоритети (на прикладі залізничного транспорту) / В.В. Компанієць. – Х. : УкрДАЗТ, 2012. – 296 с.
  9. Ликарчук И. Коллапс украинского образования [Електронний ресурс] / И. Ликарчук // Зеркало недели. – 2011. – № 8. Режим доступу: http://zn.ua/EDUCATION/kollaps_ ukrainskogo_obrazovaniya-76811.html.
  10. Диагностика социально-психологических характеристик малых групп с внешним статусом / [Багрецов С.А., Львов В.М., Наумов В.В., Оганян К.М]. – СПб. : Издательство «Лань», Издательство Санкт-Петербургского университета МВД России, 1999. – 640 с.