Провокація як науковий метод сприяння діяльності студентів в дистанційному навчанні

Автори:
Борисов Боріслав Дімітров
Сторінки:
15 - 20
Мова оригіналу:
Англійська
Цитувати як:


Анотація

У статті розглядається наукова провокація, як один з можливих методів стимулювання інтересу студентів до вивчення навчального матеріалу, початку їх наукових досліджень та формування їх як активних учасників процесу навчання. Він застосовується в основному до медіа-орієнтованої моделі навчання. Дистанційне навчання дозволяє здійснення широкого спектру методів, які, якщо обрані належним чином, призводять до позитивного ефекту, збільшують переваги моделі навчання. Додаючи провокаційний елемент в процесі навчання для вирішення завдань, заснованих на реальних чи гіпотетичних ситуаціях і випадках, що вимагають польових досліджень і збирання інформації, так само як використання методу рольових ігор в навчальному процесі як в реальному бізнесі, надає студентам необхідні навички проведення незалежних досліджень, а також збирання та обробки інформації.


Ключові слова
дистанційне навчання, наукові завдання, кейси, рольові ігри


Посилання
  1. Bannan B. Existing Web-Based Instruction Courses and Their Design / B. Bannan, W. D. Milheim // Badrul Khan Web-Based Instruction Educational Technology. – New Jersey: Englewood Cliffs, 1997. – P. 383.
  2. Николова И. Изборен курс по електронно обучение [Електронний ресурс] / И. Николова, Е. Ковачева – Режим доступe : http://www-it.fmi.uni-sofia.bg/courses/elearning/OsnovniVuprosi/ metodi_ modeli.html.
  3. Welsh T.M. An Event-Oriented Design Model for Web-Based Instruction / T.M. Welsh // Badrul Khan Web-Based Instruction Educational Technology. – New Jersey:  Englewood Cliffs, 1997.