Згідно Постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 05 листопада 2018 року №7 члену редколегії Рєзніку Олегу Миколайовичу призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених 2018. Вітаємо Олега Миколайловича та бажаємо нових наукових здобутків.

 

Журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій» №3 за 2018 рік проіндексовано міжнародною наукометричною базою Emerging Sources Citation Index (Web of Science). З повним списком наукометричних баз та наукових бібліотек, до яких входить журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій», можна ознайомитися у відповідному розділі.

Журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій» №2 за 2018 рік проіндексовано міжнародною наукометричною базою Emerging Sources Citation Index (Web of Science). З повним списком наукометричних баз та наукових бібліотек, до яких входить журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій», можна ознайомитися у 

Нагадуємо, що у 2015 році наше видання було включене до наукометричної бази Emerging Sources Citation Index (Web of Science).

Журнал «Маркетинг і менеджмент інновацій» постійно оцінюється міжнародними наукометричними базами: Index Copernicus (72,68 бали у 2014 р.), Google Scholar (4089 загальних посилань, h-індекс – 22), Global Impact Factor (0,567 у 2015 р.), Science Impact Factor (1,28) тощо.