Вплив споживчого капіталу на формування корпоративної системи стратегічного планування кондитерських підприємств

Ібрагімов Ернест Енверович
Проблеми управління інноваційним розвитком

У статті визначено поняття споживчого капіталу та проаналізована його роль у формуванні корпоративної системи стратегічного планування. Також обґрунтовано необхідність  розроблення системи стратегічного планування підприємств кондитерської галузі із застосуванням сегментування ринку споживачів.

споживчий капітал, сегментування, профіль, стратегічне планування, підприємства кондитерської галузі

1. Муртазин А.С. Структура интеллектуального капитала / А.С. Муртазин [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.rusnauka.com/19_DSN_2010/Economics/69921.doc.htm.
  2. Стюарт Томас А. Інтелектуальний капітал. Нове джерело багатства організацій /
  3. Томас А. Стюарт. – М. : Покоління, 2007. – 368 с.
  4. Дэй Дж. С. Организация, ориентированная на рынок: как понять, привлечь и удержать ценных клиентов / Дж. С. Дэй ; пер. с англ. В.И. Кузина; под ред. и предисл. проф. И.В. Андреевой. – М. : Эксмо, 2008. – 304 с.
  5. Кревенс Д.В. Стратегический маркетинг / Д.В. Кревенс ; пер. с англ. – 6-е изд. – М. : Вильямc, 2003. – 752 с.
  6. Гаркавенко С.С. Маркетинг : підручник / С.С. Гаркавенко. – Київ : Лібра, 2004. – 712 с.
  7. Васконселлос-и-Са Ж. Забытая фирма: Перспективный подход к решению проблемы одновременного управления настоящей компанией и компанией будущего /
  8. Жоржи Васконселлос-и-Са ; пер. с англ. – Днепропетровск : Баланс Бизнес Букс, 2005. – 176 с.
  9. Мінцберг Г. Зліт і падіння стратегічного планування / пер. з англ. К. Сисоєва. – К. : Видавництво Олексія Капусти, 2008. – 412 с.
  10. Ридинг К. Стратегическое бизнес-планирование: Динамическая система повышения эффективности и обеспечения конкурентного преимущества / Клайв Ридинг ; пер. с англ.; под ред. И.А. Войтюк. – Днепропетровск : Баланс Бизнес Букс, 2005. – 384 с.
  11. Фитценц Як. Рентабельность инвестиций в персонал: измерение экономической ценности персонала / Як Фитценц ; пер. с англ. М.С. Меньшикова, Ю.П. Леонова ; под общ. ред. В.И. Ярных. – М. : Вершина, 2006. – 320 с.
  12. Управление знаниями : хрестоматия; 2-е изд. / пер. с англ. под ред. Т.Е. Андреевой, Т.Ю. Гутниковой; Высшая школа менеджмента СПбГУ. – СПб. : Изд-во «Высшая школа менеджмента», 2010. – 514 с.