Оцінка рівня інтелектуального потенціалу в системі стратегічного управління інноваційним розвитком підприємств

Прокопенко Ольга Володимирівна, Школа Вікторія Юріївна
Проблеми управління інноваційним розвитком

Удосконалено теоретико-методичний підхід до оцінки рівня інтелектуального потенціалу підприємства. Запропоновано підхід, який, на відміну від існуючих, передбачає не максимізацію (мінімізацію) показників потенціалу, а оптимізацію їх рівня, не потребує наявності бази порівняння. Визначено оптимальні рівні  основних показників інтелектуального потенціалу для підприємств Сумської області.

інтелектуальний потенціал, рівень потенціалу, інноваційний розвиток

1. Менеджмент та маркетинг інновацій : [монографія] / [Ілляшенко С.М., Прокопенко О.В., Мельник Л.Г. та ін.] ; за заг. ред. С.М. Ілляшенка. – Суми : ВТД «Університетська книга», 2004. – 616 с.
  2. Економіка підприємства : [підручник] ; за заг. ред. Л.Г. Мельника. – Суми : ВТД «Університетська книга», 2004. – 648 с.